aboutus

                       
AS Katomsk on üle 20 aasta olnud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.
 
Meie põhitegevusala on kvaliteetsed metallitöö tööriistad, seadmed ja tehnoloogiad. AS Katomsk alustas oma äritegevust 1993. aastal ning arendasime seda samm-sammult koostöös maailma juhtivate tööriista- ja masinatootjatega nagu ISCAR, TAEGUTEC, MAHR, KITAGAWA, HANWHA, VICTOR, YG1 ja paljude teistega, tagades meie klientide austuse ja usalduse . Usume, et meie edu sõltub otseselt meie klientide edust, mistõttu peame prioriteediks tihedat koostööd kliendiga. 
Keskendume Teie vajadustele ning soovitame tooteid ja lahendusi, mis vastavad Teie ootustele. Usume, et suudame pakkuda uuenduslikke metallitöötlemistehnoloogiaid ja -tööriistu, mis aitavad Teil tõsta teie ettevõtte tootlikkust, vähendada tootmiskulusid ja püsida konkurentsitihedal tööturul.
Meie ettevõtte suurim väärtus on ühtne, dünaamiline ja professionaalne meeskond. Igal aastal tõstame oma töötajate kvalifikatsiooni nii Eestis kui ka välismaal. Oleme alati avatud uutele ideedele ning laiendame oma professionaalset ja isiklikku silmaringi, et olla maksimaalselt väärtuslikud Teile – meie kliendile. 
Meie meeskond on alati valmis kiiresti ja ratsionaalselt langetama õigeid otsuseid ning lahendama efektiivselt Teie probleeme.
 
Oleme täis sihikindlust, et jagada oma teadmisi ja kogemusi ning loodame saada Teie heaks koostööpartneriks!